Замовити дзвінок
(044) 227-79-72
Київ, вул. Верхній Вал 62
(096) 628-20-25
10%

ДОНАТИМО
на ЗСУ
Главная » Новини » Заборонено виключати інформацію з податкових інформаційних баз

Заборонено виключати інформацію з податкових інформаційних баз

Подібний правовий висновок було оприлюднено Верховним судом України у своєму рішенні від 4 листопада 2015 року з справі №816 / 5421/13-а.

Зокрема суд дійшов висновку про неможливість виключення з податкових інформаційних баз інформації, що надійшла за результатами податкового контролю, якщо дії щодо здійснення такого контролю НЕ визнані незаконними (протиправного) у встановленому порядку.

До того ж, на думку ВСУ, дії контролюючого органу про внесення в електронну базу даних інформації, отриманої в результаті проведення податкової перевірки, в тому числі і складеного за результатами акту, є тільки службовою діяльністю працівників податкового органу. Зазначені дії самі по собі не створюють для платника податків жодних правових наслідків у вигляді зміни або припинення його прав і не породжують для нього обов’язкових юридичних наслідків.

Однак, подібний правовий висновок Верховного суду України суперечить положенням Закону України «Про доступ до публічної інформації», які передбачають право юридичних осіб вимагати виправлення неточної або застарілої інформації про себе і обов’язок розпорядників такої інформації, в даному випадку – фіскальних органів, видалити недостовірну чи застарілу інформацію.

За мабуть, ВСУ вирішив повністю «переписати» існуючу і позитивну для платників податків практику адміністративних судів та узаконити вседозволеність фіскальних органів.

 


Відкриття, реєстрація бізнесу


Внесення зін у компанію, фірму!


Внесення зін в статуті!


Протипожежна ліцензія ᐈ


Декларація пож.безпеки


⇓ Наші роботи ⇓⇓ Публікації та Новини ⇓

Отримання ліцензії на торгівлю пальним (з місцем торгівлі)
[2022-06-17]

Ліцензія на право торгівлі пальним видається уповноваженим Кабінетом Міністрів України органом, а саме Головним управлінням Державної Податкової Служби (ДПС), за

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ, ВНЕСЕННЯ ЗМІН, ЛІКВІДАЦІЯ ТОВ, ПП.
[2022-06-09]

ВАМ потрібно зареєструвати зміни до установчих документів або відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі Вам допоможуть фахівці нашої компанії

Детальніше...

Паспорт об’єкту для будівництва
[2022-06-09]

Для початку нового будівництва необхідно отримати паспорт об’єкту в якому буде зазначена вичерпна інформація по самій будові. Информація яка зазначається

Детальніше...

Всі публікації та новини »

⇓ Відео стрічка компанії ⇓Усі відеозаписи компанії »


Актуальні правові звістки


⇓ Інші послуги ⇓


Перевірити забудовника >>


Оптимізація податку, законо


Антикорупційна програма !


Top