Заказать звонок
(044) 227-79-72
Киев, ул. Верхний Вал 62
(096) 628-20-25
10%

ДОНАТИМО
на ЗСУ
Главная » Перевірка ліцензійних умов

Перевірка ліцензійних умов

Чи можна проводити планові перевірки дотримання ліцензійних умов?

Сьогодні багато органи ліцензування в штатному режимі проводять планові перевірки дотримання суб’єктами господарської діяльності ліцензійних умов у сфері телекомунікацій, криптографічного захисту інформації, будівельної діяльності, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими виробами, охоронної і освітньої діяльності, послуг і робіт по протипожежному призначенням, експорту / імпорту спирту та тютюнових виробів, перевезень пасажирів і вантажів, енергетики і т.д.

Однак аналіз законодавчої бази у сфері ліцензування дає підстави зробити висновок, що станом на сьогодні багато орган ліцензування позбавлені права ПРОВОДИТИ ПЕРЕВІРКИ дотримання ліцензійних умов у зв’язку з відсутністю належного затвердження таких ліцензійних умов компетентними органами.

Таким чином, анулювання ліцензії на підставі акта планової перевірки дотримання ліцензійних умов з високою ймовірністю отримання позитивного, для клієнта, рішення, можна оскаржити в судовому порядку.

Наша компанія успішно займається наданням послуг по запобіганню незаконних планових перевірок дотримання ліцензійних умов, а також оскарження рішень органів ліцензування про анулювання ліцензії, яке було прийнято на підставі перевірки дотримання ліцензійних умов.

Якщо до вас прийшла перевірка і Ви не знаєте, що робити або Вашу ліцензію анулювали на підставі результатів перевірки ліцензійних умов, проведеної після 1 липня 2015 року – звертайтеся до нас:

> За тел. (096) 628-20-25

> На адресу електронної пошти – prof-consult@ukr.net

 


Открытие компании, фирмы


Внести изменения в компанию


Внести изменения в устав


Противопожарная лицензия ᐈ


Декларация пож.безопасности


⇓ Наши работы ⇓⇓ Публикации и Новости ⇓

Отримання ліцензії на торгівлю пальним (з місцем торгівлі)
[2022-06-17]

Ліцензія на право торгівлі пальним видається уповноваженим Кабінетом Міністрів України органом, а саме Головним управлінням Державної Податкової Служби (ДПС), за

Подробнее...

РЕЄСТРАЦІЯ, ВНЕСЕННЯ ЗМІН, ЛІКВІДАЦІЯ ТОВ, ПП.
[2022-06-09]

ВАМ потрібно зареєструвати зміни до установчих документів або відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі Вам допоможуть фахівці нашої компанії

Подробнее...

Паспорт об’єкту для будівництва
[2022-06-09]

Для початку нового будівництва необхідно отримати паспорт об’єкту в якому буде зазначена вичерпна інформація по самій будові. Информація яка зазначається

Подробнее...

Все публикации и новости »

⇓ Видео лента компании ⇓Все видеозаписи компании »


Актуальные правовые известия


⇓ Другие услуги ⇓


Проверить застройщика >>


Оптимизация налога, законно !


Антикоррупционная программа


Top