Замовити дзвінок
(044) 227-79-72
Київ, вул. Хорива 33
(096) 628-20-25
Главная » Перевірка забудовника

Перевірка забудовника

В Україні покупка житла на первинному ринку найчастіше здійснюється як інвестування в будівництво. Як і будь-яке інвестування – це ризик. Найчастіше великий ризик.

Сьогодні потенційних інвесторів на первинному ринку, як правило, хвилюють питання:
> чи буде об’єкт завершений в строк;
> чи буде він введений в експлуатацію;
> які гарантії захисту інвестицій Ви отримаєте.

Як показує аналіз ринку первинної нерухомості, в основному інвестиції в будівництво новостроя залучаються шляхом вступу інвесторів у житлово-будівельний кооператив, укладення попереднього договору купівлі-продажу квартири або вступу інвестора в фонд фінансування вкладів.

Разом з тим, не один з перерахованих вище способів інвестування в нерухомість не гарантує захисту внесених Вами грошових коштів.

Компанія Профконсалтінг Україна надає послуги:

  • з перевірки репутації забудовника, наявності у нього всіх дозвільних документів, містобудівних умов і цільового призначення земельної ділянки для будівництва;
  • з аналізу договорів про інвестування (сплату пайового внеску, попередньої купівлі-продажу квартири);
  • щодо участі в переговорах із забудовником / житлово-будівельним кооперативом / фондом фінансування будівництва з питань внесення змін до договору інвестування для максимального захисту інтересів інвестора.

Фахівці нашої компанії за останні 2 роки запобігли вкладення інвестицій в об’єкти новобудови, що не були добудовані або ще важливіше не введені в експлуатацію, на загальну суму близько 73 мільйонів гривень.

У випадку, якщо Ви сумніваєтеся в сумлінності забудовника або бажаєте по-максимуму убезпечити своє грошове вкладення звертайтеся до компанії Профконсалтінг України.

Замовити послугу по перевірці забудовника

*Проконсультуватися: 8 (096) 628-2025

Ми гарантовано захистимо Ваші інвестиції або будемо рекомендувати не вкладати кошти в будівництво об’єкта нерухомості, яке має високу ймовірність не добудувавши або НЕ ввести в експлуатацію.

 


Відкриття, реєстрація бізнесу


Внесення зін у компанію, фірму!


Внесення зін в статуті!


Протипожежна ліцензія ᐈ


Декларація пож.безпеки


⇓ Наші роботи ⇓⇓ Публікації та Новини ⇓

Метрологическая аттестация.
[2020-07-23]

Получение аттестата (сертификата) измерительных возможностей, сертификата о признании измерительных возможностей подтверждающего компетентность лаборатории в проведении измерительных работ. Специалисты нашей компании помогут

Детальніше...

Раскрытие информации о конечных бенефициарных владельцах.
[2020-04-22]

Закон о бенефициарных владельцах. Информация о КБВ. Санкции за непредставление регистратору информации о конечных бенефициарах. Закон Украины № 361-IX “О

Детальніше...

Купил впервые жилье – получи % обратно с ПФ!
[2019-11-01]

Люди, которые покупают жилье на сегодняшний день, столкнулись с вопросом при оформлении договора купли-продажи – оплата в Пенсионный фонд Украины

Детальніше...

Всі публікації та новини »

⇓ Відео стрічка компанії ⇓Усі відеозаписи компанії »


Актуальні правові звістки


⇓ Інші послуги ⇓


Перевірити забудовника >>


Оптимізація податку, законо


Антикорупційна програма !


Top