Заказать звонок
(044) 227-79-72
Киев, ул. Верхний Вал 62
(096) 628-20-25
10%

ДОНАТИМО
на ЗСУ
Главная » Перевірка забудовника

Перевірка забудовника

В Україні покупка житла на первинному ринку найчастіше здійснюється як інвестування в будівництво. Як і будь-яке інвестування – це ризик. Найчастіше великий ризик.

Сьогодні потенційних інвесторів на первинному ринку, як правило, хвилюють питання:
> чи буде об’єкт завершений в строк;
> чи буде він введений в експлуатацію;
> які гарантії захисту інвестицій Ви отримаєте.

Як показує аналіз ринку первинної нерухомості, в основному інвестиції в будівництво новостроя залучаються шляхом вступу інвесторів у житлово-будівельний кооператив, укладення попереднього договору купівлі-продажу квартири або вступу інвестора в фонд фінансування вкладів.

Разом з тим, не один з перерахованих вище способів інвестування в нерухомість не гарантує захисту внесених Вами грошових коштів.

Компанія Профконсалтінг Україна надає послуги:

  • з перевірки репутації забудовника, наявності у нього всіх дозвільних документів, містобудівних умов і цільового призначення земельної ділянки для будівництва;
  • з аналізу договорів про інвестування (сплату пайового внеску, попередньої купівлі-продажу квартири);
  • щодо участі в переговорах із забудовником / житлово-будівельним кооперативом / фондом фінансування будівництва з питань внесення змін до договору інвестування для максимального захисту інтересів інвестора.

Фахівці нашої компанії за останні 2 роки запобігли вкладення інвестицій в об’єкти новобудови, що не були добудовані або ще важливіше не введені в експлуатацію, на загальну суму близько 73 мільйонів гривень.

У випадку, якщо Ви сумніваєтеся в сумлінності забудовника або бажаєте по-максимуму убезпечити своє грошове вкладення звертайтеся до компанії Профконсалтінг України.

Замовити послугу по перевірці забудовника

*Проконсультуватися: 8 (096) 628-2025

Ми гарантовано захистимо Ваші інвестиції або будемо рекомендувати не вкладати кошти в будівництво об’єкта нерухомості, яке має високу ймовірність не добудувавши або НЕ ввести в експлуатацію.

 


Открытие компании, фирмы


Внести изменения в компанию


Внести изменения в устав


Противопожарная лицензия ᐈ


Декларация пож.безопасности


⇓ Наши работы ⇓⇓ Публикации и Новости ⇓

Отримання ліцензії на торгівлю пальним (з місцем торгівлі)
[2022-06-17]

Ліцензія на право торгівлі пальним видається уповноваженим Кабінетом Міністрів України органом, а саме Головним управлінням Державної Податкової Служби (ДПС), за

Подробнее...

РЕЄСТРАЦІЯ, ВНЕСЕННЯ ЗМІН, ЛІКВІДАЦІЯ ТОВ, ПП.
[2022-06-09]

ВАМ потрібно зареєструвати зміни до установчих документів або відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі Вам допоможуть фахівці нашої компанії

Подробнее...

Паспорт об’єкту для будівництва
[2022-06-09]

Для початку нового будівництва необхідно отримати паспорт об’єкту в якому буде зазначена вичерпна інформація по самій будові. Информація яка зазначається

Подробнее...

Все публикации и новости »

⇓ Видео лента компании ⇓Все видеозаписи компании »


Актуальные правовые известия


⇓ Другие услуги ⇓


Проверить застройщика >>


Оптимизация налога, законно !


Антикоррупционная программа


Top