Заказать звонок
(044) 227-79-72
Киев, ул. Верхний Вал 62
(096) 628-20-25
10%

ДОНАТИМО
на ЗСУ
Главная » Новини » Монтаж систем протидимного захисту

Монтаж систем протидимного захисту

Монтаж систем протидимного захисту (монтаж, експлуатація, технічне обслуговування).

За статистикою близько 80% людей при пожежах гинуть не від опіків, а від отруєння продуктами горіння або від задухи. Тому обладнання житлових, адміністративних, виробничих та інших будівель ефективними системами димоудалеія і вентиляції при пожежі буде мати ключове значення для безпеки, які живуть або працюють в них людей.

Протидимний захист будівель і споруд – комплекс заходів, призначених для перерозподілу газових потоків, зниження температури і концентрації диму під час пожежі в цілях: евакуації людей з будівлі або в зону безпеки; знаходження людей в зонах безпеки; обмеження поширення небезпечних факторів пожежі; забезпечення можливості ефективного гасіння пожежі пожежними.

Вимоги, які регламентують проектування, експлуатацію і ремонт систем протидимного захисту будівель і споруд, містяться в системі нормативних і методичних документів. Номенклатура приміщень і будівель, які підлягають обладнань системами протидимного захисту, і склад цієї системи наводяться в галузевих нормативних документах і СНиП 21-01-97 «Пожежна безпека будівель і споруд». Вимоги до виконання систем протидимного захисту та окремих її елементів викладені в СНиП 2.04.05-91 «Опалення. Вентиляція і кондиціонування ».

Якщо Ви хочете вести діяльність по монтажу та технічного обслуговування систем протидимного захисту, то Вам необхідно оформити ліцензію на цей вид діяльності!

*Часто задають питання: протидимна захист, протидимна захист будівель і споруд, протидимна захист це, система димовидалення СНиП, які системи видалення диму існують, системи димовидалення та протидимного вентиляції, способи видалення диму.

 


Открытие компании, фирмы


Внести изменения в компанию


Внести изменения в устав


Противопожарная лицензия ᐈ


Декларация пож.безопасности


⇓ Наши работы ⇓⇓ Публикации и Новости ⇓

Отримання ліцензії на торгівлю пальним (з місцем торгівлі)
[2022-06-17]

Ліцензія на право торгівлі пальним видається уповноваженим Кабінетом Міністрів України органом, а саме Головним управлінням Державної Податкової Служби (ДПС), за

Подробнее...

РЕЄСТРАЦІЯ, ВНЕСЕННЯ ЗМІН, ЛІКВІДАЦІЯ ТОВ, ПП.
[2022-06-09]

ВАМ потрібно зареєструвати зміни до установчих документів або відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі Вам допоможуть фахівці нашої компанії

Подробнее...

Паспорт об’єкту для будівництва
[2022-06-09]

Для початку нового будівництва необхідно отримати паспорт об’єкту в якому буде зазначена вичерпна інформація по самій будові. Информація яка зазначається

Подробнее...

Все публикации и новости »

⇓ Видео лента компании ⇓Все видеозаписи компании »


Актуальные правовые известия


⇓ Другие услуги ⇓


Проверить застройщика >>


Оптимизация налога, законно !


Антикоррупционная программа


Top