Заказать звонок
(044) 227-79-72
Киев, ул. Верхний Вал 62
(096) 628-20-25
10%

ДОНАТИМО
на ЗСУ
Главная » Новини » Монтаж систем пожежогасіння

Монтаж систем пожежогасіння

Монтаж систем пожежогасіння (монтаж, експлуатація, технічне обслуговування).

На установку, обслуговування систем пожежогасіння необхідно отримати ліцензію на протипожежну діяльність (ліцензія на монтаж систем пожежогасіння).

Система пожежогасіння – це сукупність технічних засобів для гасіння пожежі за допомогою вогнегасної речовини. Основним призначенням даних систем є локалізація або ліквідація пожежі.

Найбільш ефективними є комплексні рішення, які б поєднували систему пожежогасіння з системами пожежної сигналізації (охоронно-пожежної сигналізації) системами димовидалення, вентиляції та системами оповіщення та управління евакуацією.

За конструктивним пристрою системи пожежогасіння діляться на модульні і агрегатні, за ступенем автоматизації – на ручні, автоматизовані та автоматичні, за методом гасіння – на поверхневі, об’ємні, локально-поверхневі і локально-об’ємні.

Відповідно до законодавства України, всі об’єкти нежитлового фонду повинні бути обладнані системами пожежної сигналізації, окремі категорії об’єктів – системами пожежогасіння, димовидалення, вентиляції, оповіщення про пожежу. Устаткування об’єктів системами пожежної безпеки строго регламентується МНС України на законодавчому рівні. Об’єкт не буде введений в експлуатацію якщо він не обладнаний протипожежними системами.

Обладнання повинно бути сертифіковане, змонтовано відповідно до вимог державних будівельних норм, система сигналізації – підключена на пульт централізованого спостереження. Монтаж системи пожежогасіння, розробку проекту, обслуговування, спостереження на пульті можуть проводити тільки компанії мають ліцензію МНС на даний вид діяльності.

*Часто задають питання: система пожежогасіння ціна, системи пожежогасіння київ, автоматичне пожежогасіння, вартість монтажу спринклерної системи пожежогасіння, система автоматичного пожежогасіння, автоматичні системи пожежогасіння, системи пожежогасіння для будинку, аерозольна система пожежогасіння ціна.

 


Открытие компании, фирмы


Внести изменения в компанию


Внести изменения в устав


Противопожарная лицензия ᐈ


Декларация пож.безопасности


⇓ Наши работы ⇓⇓ Публикации и Новости ⇓

Отримання ліцензії на торгівлю пальним (з місцем торгівлі)
[2022-06-17]

Ліцензія на право торгівлі пальним видається уповноваженим Кабінетом Міністрів України органом, а саме Головним управлінням Державної Податкової Служби (ДПС), за

Подробнее...

РЕЄСТРАЦІЯ, ВНЕСЕННЯ ЗМІН, ЛІКВІДАЦІЯ ТОВ, ПП.
[2022-06-09]

ВАМ потрібно зареєструвати зміни до установчих документів або відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі Вам допоможуть фахівці нашої компанії

Подробнее...

Паспорт об’єкту для будівництва
[2022-06-09]

Для початку нового будівництва необхідно отримати паспорт об’єкту в якому буде зазначена вичерпна інформація по самій будові. Информація яка зазначається

Подробнее...

Все публикации и новости »

⇓ Видео лента компании ⇓Все видеозаписи компании »


Актуальные правовые известия


⇓ Другие услуги ⇓


Проверить застройщика >>


Оптимизация налога, законно !


Антикоррупционная программа


Top