Замовити дзвінок
(044) 227-79-72
Київ, вул. Хорива 33
(096) 628-20-25
Главная » Зміна в статуті ТОВ/ТзДВ

Зміна в статуті ТОВ/ТзДВ

Зміни в статутах ТОВ / ТДВ. Як внести зміни до статуту. Закон про ТО і Д відповідальністю.

“13 лютого 2018 року Президент України підписав Закон про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю. Даний документ визначає правовий статус товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю, порядок їх створення, діяльності та припинення, права та обов’язки учасників.”

Замовити послугу по внесення змін в статут

*Проконсультуватися: 8 (096) 628-2025

Основні зміни в Законі

По-перше, кількість учасників буде не обмежена, в той час як у відповідності зі ст. 50 глави другої Закону «Про господарські товариства», максимальна кількість учасників товариства може досягати 100 осіб.

Стаття 14 передбачає термін внесення вкладів протягом шести місяців з дня державної реєстрації товариства, якщо інше не передбачено статутом. У той же час, за одноголосним рішенням учасників товариства, термін внесення вкладів може бути змінений.

Що стосується основних положень, які повинні бути включені в статут:
1) Повне та скорочене найменуваннями суспільства;
2) Органи управління товариством, їх компетенцію, порядок прийняття ними рішень;
3) Порядок вступу до товариства, і вихід з нього.

По-друге, вводиться стаття про корпоративних договорах, відповідно до яких учасники зобов’язуються реалізовувати свої права і повноваження певним способом, або утримуватися від їх реалізації.

Крім того, в 3 чолі Закону йдеться про статутному капіталі і вкладення учасників. Так, на приклад, в статті 23 описується, що в разі смерті, оголошенням судом учасника безвісно відсутнім або померлим, частка якого в статутному капіталі товариства становить менше 50%, і якщо протягом року з дня закінчення терміну для прийому спадщини, правонаступником НЕ подали заяву про вступ до товариства, суспільство має право виключити учасника з товариства.

Так само, учасник, частка якого в статутному капіталі становить менше 50% може самостійно вийти з товариства без згоди інших учасників. Якщо ж частка становить більше 50%, то учасник може вийти тільки за згодою інших учасників.
Відповідно до законопроекту, не може вийти з товариства учасник, якщо після цього не залишиться жодного учасника.

Cтатут товариства може бути передбачено створення наглядової ради, котрий контролює і регулює діяльність виконавчого органу товариства.

Так як Закон вступить в силу в червні 2018 року, в учасників товариств буде всього рік для того, щоб привести статути у відповідність з Законом.

Замовити послугу по внесення змін в статут

*Проконсультуватися: 8 (096) 628-2025

 


Відкриття, реєстрація бізнесу


Внесення зін у компанію, фірму!


Внесення зін в статуті!


Протипожежна ліцензія ᐈ


Декларація пож.безпеки


⇓ Наші роботи ⇓⇓ Публікації та Новини ⇓

Метрологическая аттестация.
[2020-07-23]

Получение аттестата (сертификата) измерительных возможностей, сертификата о признании измерительных возможностей подтверждающего компетентность лаборатории в проведении измерительных работ. Специалисты нашей компании помогут

Детальніше...

Раскрытие информации о конечных бенефициарных владельцах.
[2020-04-22]

Закон о бенефициарных владельцах. Информация о КБВ. Санкции за непредставление регистратору информации о конечных бенефициарах. Закон Украины № 361-IX “О

Детальніше...

Купил впервые жилье – получи % обратно с ПФ!
[2019-11-01]

Люди, которые покупают жилье на сегодняшний день, столкнулись с вопросом при оформлении договора купли-продажи – оплата в Пенсионный фонд Украины

Детальніше...

Всі публікації та новини »

⇓ Відео стрічка компанії ⇓Усі відеозаписи компанії »


Актуальні правові звістки


⇓ Інші послуги ⇓


Перевірити забудовника >>


Оптимізація податку, законо


Антикорупційна програма !


Top