Заказать звонок
(044) 227-79-72
Киев, ул. Верхний Вал 62
(096) 628-20-25
10%

ДОНАТИМО
на ЗСУ
Главная » Зміна в статуті ТОВ/ТзДВ

Зміна в статуті ТОВ/ТзДВ

Зміни в статутах ТОВ / ТДВ. Як внести зміни до статуту. Закон про ТО і Д відповідальністю.

“13 лютого 2018 року Президент України підписав Закон про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю. Даний документ визначає правовий статус товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю, порядок їх створення, діяльності та припинення, права та обов’язки учасників.”

Замовити послугу по внесення змін в статут

*Проконсультуватися: 8 (096) 628-2025

Основні зміни в Законі

По-перше, кількість учасників буде не обмежена, в той час як у відповідності зі ст. 50 глави другої Закону «Про господарські товариства», максимальна кількість учасників товариства може досягати 100 осіб.

Стаття 14 передбачає термін внесення вкладів протягом шести місяців з дня державної реєстрації товариства, якщо інше не передбачено статутом. У той же час, за одноголосним рішенням учасників товариства, термін внесення вкладів може бути змінений.

Що стосується основних положень, які повинні бути включені в статут:
1) Повне та скорочене найменуваннями суспільства;
2) Органи управління товариством, їх компетенцію, порядок прийняття ними рішень;
3) Порядок вступу до товариства, і вихід з нього.

По-друге, вводиться стаття про корпоративних договорах, відповідно до яких учасники зобов’язуються реалізовувати свої права і повноваження певним способом, або утримуватися від їх реалізації.

Крім того, в 3 чолі Закону йдеться про статутному капіталі і вкладення учасників. Так, на приклад, в статті 23 описується, що в разі смерті, оголошенням судом учасника безвісно відсутнім або померлим, частка якого в статутному капіталі товариства становить менше 50%, і якщо протягом року з дня закінчення терміну для прийому спадщини, правонаступником НЕ подали заяву про вступ до товариства, суспільство має право виключити учасника з товариства.

Так само, учасник, частка якого в статутному капіталі становить менше 50% може самостійно вийти з товариства без згоди інших учасників. Якщо ж частка становить більше 50%, то учасник може вийти тільки за згодою інших учасників.
Відповідно до законопроекту, не може вийти з товариства учасник, якщо після цього не залишиться жодного учасника.

Cтатут товариства може бути передбачено створення наглядової ради, котрий контролює і регулює діяльність виконавчого органу товариства.

Так як Закон вступить в силу в червні 2018 року, в учасників товариств буде всього рік для того, щоб привести статути у відповідність з Законом.

Замовити послугу по внесення змін в статут

*Проконсультуватися: 8 (096) 628-2025

 


Открытие компании, фирмы


Внести изменения в компанию


Внести изменения в устав


Противопожарная лицензия ᐈ


Декларация пож.безопасности


⇓ Наши работы ⇓⇓ Публикации и Новости ⇓

Отримання ліцензії на торгівлю пальним (з місцем торгівлі)
[2022-06-17]

Ліцензія на право торгівлі пальним видається уповноваженим Кабінетом Міністрів України органом, а саме Головним управлінням Державної Податкової Служби (ДПС), за

Подробнее...

РЕЄСТРАЦІЯ, ВНЕСЕННЯ ЗМІН, ЛІКВІДАЦІЯ ТОВ, ПП.
[2022-06-09]

ВАМ потрібно зареєструвати зміни до установчих документів або відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі Вам допоможуть фахівці нашої компанії

Подробнее...

Паспорт об’єкту для будівництва
[2022-06-09]

Для початку нового будівництва необхідно отримати паспорт об’єкту в якому буде зазначена вичерпна інформація по самій будові. Информація яка зазначається

Подробнее...

Все публикации и новости »

⇓ Видео лента компании ⇓Все видеозаписи компании »


Актуальные правовые известия


⇓ Другие услуги ⇓


Проверить застройщика >>


Оптимизация налога, законно !


Антикоррупционная программа


Top