Заказать звонок
(044) 227-79-72
Киев, ул. Верхний Вал 62
(096) 628-20-25
10%

ДОНАТИМО
на ЗСУ
Главная » Новини » Документальна перевірка податковою інспекцією

Документальна перевірка податковою інспекцією

«28» грудня 2014 року Верховна рада України прийняла Закон №71- V ІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи».

Однією з новел прийнятого Закону стало введення мораторію на проведення перевірок підприємств, установ та організацій, фізичних осіб-підприємців з об’ємом доходу до 20 мільйонів гривень за попередній календарний рік контролюючими органами. Цей мораторій діє протягом 2015 і 2016 років, у ці періоди контролюючі органи здійснюють перевірки виключно з дозволу Кабінету Міністрів України, за заявою суб’єкта господарської діяльності щодо його перевірки, згідно рішення суду або відповідно з вимогами Кримінального процесуального кодексу України.

Вказані вище обмеження не розповсюджуються:

-з 1 січня 2015 року на перевірки суб’єкти господарської діяльності, які ввозять на митну територію України та\або виготовляють та\або реалізують підакцизні товари, на перевірку дотримання норм законодавства з питань наявності ліцензії, повноти нарахування та сплати податку на доходи фізичних осіб, єдиного соціального внеску, відшкодування податку на додану вартість;

-з 1 липня 2015 року на перевірки платників єдиного подтку другої та третьої групи (фізичні особи-підприємці), крім тих, хто здійснює діяльність на ринках, продаж товарів в малороздрібній торгівельній мережі через засоби пересувної мережі, за виключенням платників єдиного податку, визначених пунктом 27 підрозділом 10 розділу ХХ “перехідних положень” Податкового кодексу України з питань дотримання порядку застосування реєстраторів розрахункових операцій.

При цьому звертаємо увагу бізнеса на те, що з 1 липня 2015 року контролюючі органи будуть позбавлені права проводити позапланові документальні виїздні перевірки на предмет законності декларування заявленого до відшкодування с бюджету податку на додану вартість та\або від’ємного значення з податку на додану вартість, яке перевищує суму в розмірі 100 тисяч гривень.

Разом з тим, контролюючі органи продовжують практику направлення запитів щодо надання пояснень та їх документального підтвердження платникам податків.

Команда податкових консультантів компанії “ПрофКонсалтинг Україна” настійно рекомендує всім підприємствам, організаціям і фізичним особам-підприємцям ні в якому випадку не ігнорувати такі запити, оскільки податкове законодавство в Україні регулярно змінюється та ігнорування неправомірних запитів від податкової інспекції в майбутньому стане підставою для прийняття контролюючими органами законного рішення про проведення документальної позапланової перевірки суб’єкта господарської діяльності.

 


Открытие компании, фирмы


Внести изменения в компанию


Внести изменения в устав


Противопожарная лицензия ᐈ


Декларация пож.безопасности


⇓ Наши работы ⇓⇓ Публикации и Новости ⇓

Отримання ліцензії на торгівлю пальним (з місцем торгівлі)
[2022-06-17]

Ліцензія на право торгівлі пальним видається уповноваженим Кабінетом Міністрів України органом, а саме Головним управлінням Державної Податкової Служби (ДПС), за

Подробнее...

РЕЄСТРАЦІЯ, ВНЕСЕННЯ ЗМІН, ЛІКВІДАЦІЯ ТОВ, ПП.
[2022-06-09]

ВАМ потрібно зареєструвати зміни до установчих документів або відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі Вам допоможуть фахівці нашої компанії

Подробнее...

Паспорт об’єкту для будівництва
[2022-06-09]

Для початку нового будівництва необхідно отримати паспорт об’єкту в якому буде зазначена вичерпна інформація по самій будові. Информація яка зазначається

Подробнее...

Все публикации и новости »

⇓ Видео лента компании ⇓Все видеозаписи компании »


Актуальные правовые известия


⇓ Другие услуги ⇓


Проверить застройщика >>


Оптимизация налога, законно !


Антикоррупционная программа


Top