Заказать звонок
(044) 227-79-72
Киев, ул. Верхний Вал 62
(096) 628-20-25
10%

ДОНАТИМО
на ЗСУ
Главная » Новини » Банку заборонено здійснювати перекази / приймати кошти після відкликання ліцензії

Банку заборонено здійснювати перекази / приймати кошти після відкликання ліцензії

На жаль, зараз почастішали випадки, коли банк, у якого відкликали ліцензію на здійснення банківської діяльності, при вступі на його кореспондентський рахунок коштів для зарахування їх на поточні рахунки клієнтів банку не повертає їх ініціатору переказу.

Нагадаємо, відповідно до положень статті 17 Закону України «Про банки і банківську діяльність», банки можуть здійснювати банківську діяльність лише за наявності банківської ліцензії, в теж час стаття 2 вищевказаного Закону України передбачає, що до поняття «банківську діяльність» також відносяться дії банку з відкриття та обслуговування (ведення) банківських рахунків юридичних осіб.

Таким чином, після відкликання в банку ліцензії – він позбавляється права здійснювати будь-які перекази, у тому числі на поточні рахунки своїх клієнтів.

Разом з тим, до серпня 2015 Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – ФГВФО) не мав повноважень щодо повернення коштів, що надійшли на рахунки клієнтів після початку процедури ліквідації банку. Зазначена проблема була дозволена з прийняттям відповідних змін згідно ЗУ №629 – VIII від 16.07.2015 року (набрав чинності 12 серпня 2015).

Проте, не дивлячись на відсутність повноважень у Фонду на повернення коштів, що надійшли на рахунок клієнта ліквідованого банку, ініціатору переказу, є шанс добитися через суд повернення в повному обсязі коштів ініціатору переказу.

Це дозволить компаніям у яких гроші виявилися “замороженими” у зв’язку з тим, що контрагент помилково або у зв’язку з неуважністю перерахував гроші за поставлені товари / виконані роботи / надані послуги на поточний рахунок у банку, який перейшов у стадію ліквідації, повернути свої кошти , не чекаючи розпродажу майна банку і не чекаючи приходу своєї черги в реєстрі кредиторів.

Наша компанія надає послуги з супроводу проектів з повернення коштів підприємств з проблемних банків.

Якщо Ваша компанія опинилася в подібній ситуації:

зателефонуйте нам (096) 6282-025 (044) 227-79-7 2

і ми Вам гарантовано допоможемо!

 


Открытие компании, фирмы


Внести изменения в компанию


Внести изменения в устав


Противопожарная лицензия ᐈ


Декларация пож.безопасности


⇓ Наши работы ⇓⇓ Публикации и Новости ⇓

Отримання ліцензії на торгівлю пальним (з місцем торгівлі)
[2022-06-17]

Ліцензія на право торгівлі пальним видається уповноваженим Кабінетом Міністрів України органом, а саме Головним управлінням Державної Податкової Служби (ДПС), за

Подробнее...

РЕЄСТРАЦІЯ, ВНЕСЕННЯ ЗМІН, ЛІКВІДАЦІЯ ТОВ, ПП.
[2022-06-09]

ВАМ потрібно зареєструвати зміни до установчих документів або відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі Вам допоможуть фахівці нашої компанії

Подробнее...

Паспорт об’єкту для будівництва
[2022-06-09]

Для початку нового будівництва необхідно отримати паспорт об’єкту в якому буде зазначена вичерпна інформація по самій будові. Информація яка зазначається

Подробнее...

Все публикации и новости »

⇓ Видео лента компании ⇓Все видеозаписи компании »


Актуальные правовые известия


⇓ Другие услуги ⇓


Проверить застройщика >>


Оптимизация налога, законно !


Антикоррупционная программа


Top