Замовити дзвінок
(044) 227-79-72
Київ, вул. Хорива 33
(096) 628-20-25

Компанія «ПрофКонсалтинг Україна»

“ПрофКонсалтинг Україна” – це група однодумців-професіоналів високого рівня, що мають глибокі знання та практичні навички в різних сферах діяльності (юридичної, фінансової, комерційної, технічної).

Наявність у компанії клієнтів з різних галузей бізнесу, а також активне і постійна співпраця з контролюючими органами дає нашим фахівцям можливість здобувати новий досвід і використовувати його в інших проектах.

Незалежно від того, хто виступає в ролі замовника – будь то фізична особа-підприємець або міжнародна група компаній, наші фахівці завжди чуйно й своєчасно реагують на запити клієнта, а наша консалтингова компанія націлена на побудову довірчих і плідних взаємин.

Фахівці нашої компанії, працюючи єдиною командою, забезпечують професійне, індивідуальне рішення завдань будь-якого рівня складності, що обумовлено не тільки творчим підходом до їх вирішення, а й використанням кращих ідей, прийомів юридичного інструментарію.

Саме ці якості є причиною того, що все більша кількість компаній звертаються за допомогою до фахівців нашої компанії.

Ключовими практиками нашої компанії “ПрофКонсалтинг Україна” є – податковий консалтинг, конкурентне (антимонопольне) право, судові спори, ліцензування, юридична експертиза, супровід операцій з нерухомістю, захист у кримінальному провадженні.

 


Відкриття, реєстрація бізнесу


Внесення зін у компанію, фірму!


Внесення зін в статуті!


Протипожежна ліцензія ᐈ


Декларація пож.безпеки


⇓ Наші роботи ⇓⇓ Публікації та Новини ⇓

Купил впервые жилье – получи % обратно с ПФ!
[2019-11-01]

Люди, которые покупают жилье на сегодняшний день, столкнулись с вопросом при оформлении договора купли-продажи – оплата в Пенсионный фонд Украины

Детальніше...

Експертиза протипожежного стану підприємств, об’єктів нерухомості.
[2018-11-01]

Ліцензія на оцінку (експертизу) протипожежного стану новостворених предпріятійі об’єктів нерухомості. Оцінка (експертиза) протипожежного стану об’єкта спрямована на визначення: • відповідності

Детальніше...

Ліцензія на вогнезахист
[2018-10-17]

Ліцензія на вогнезахист (вогнезахисна просочування, вогнезахисна обробка, вогнезахисне заповнення). Послуги з отримання ліцензії на вогнезахисну обробку – це і є

Детальніше...

Всі публікації та новини »

⇓ Відео стрічка компанії ⇓Усі відеозаписи компанії »


Актуальні правові звістки


⇓ Інші послуги ⇓


Перевірити забудовника >>


Оптимізація податку, законо


Антикорупційна програма !


Top