Замовити дзвінок
(044) 227-79-72
Київ, вул. Верхній Вал 62
(096) 628-20-25
10%

ДОНАТИМО
на ЗСУ

Компанія «ПрофКонсалтинг Україна»

“ПрофКонсалтинг Україна” – це група однодумців-професіоналів високого рівня, що мають глибокі знання та практичні навички в різних сферах діяльності (юридичної, фінансової, комерційної, технічної).

Наявність у компанії клієнтів з різних галузей бізнесу, а також активне і постійна співпраця з контролюючими органами дає нашим фахівцям можливість здобувати новий досвід і використовувати його в інших проектах.

Незалежно від того, хто виступає в ролі замовника – будь то фізична особа-підприємець або міжнародна група компаній, наші фахівці завжди чуйно й своєчасно реагують на запити клієнта, а наша консалтингова компанія націлена на побудову довірчих і плідних взаємин.

Фахівці нашої компанії, працюючи єдиною командою, забезпечують професійне, індивідуальне рішення завдань будь-якого рівня складності, що обумовлено не тільки творчим підходом до їх вирішення, а й використанням кращих ідей, прийомів юридичного інструментарію.

Саме ці якості є причиною того, що все більша кількість компаній звертаються за допомогою до фахівців нашої компанії.

Ключовими практиками нашої компанії “ПрофКонсалтинг Україна” є – податковий консалтинг, конкурентне (антимонопольне) право, судові спори, ліцензування, юридична експертиза, супровід операцій з нерухомістю, захист у кримінальному провадженні.

 


Відкриття, реєстрація бізнесу


Внесення зін у компанію, фірму!


Внесення зін в статуті!


Протипожежна ліцензія ᐈ


Декларація пож.безпеки


⇓ Наші роботи ⇓⇓ Публікації та Новини ⇓

Отримання ліцензії на торгівлю пальним (з місцем торгівлі)
[2022-06-17]

Ліцензія на право торгівлі пальним видається уповноваженим Кабінетом Міністрів України органом, а саме Головним управлінням Державної Податкової Служби (ДПС), за

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ, ВНЕСЕННЯ ЗМІН, ЛІКВІДАЦІЯ ТОВ, ПП.
[2022-06-09]

ВАМ потрібно зареєструвати зміни до установчих документів або відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі Вам допоможуть фахівці нашої компанії

Детальніше...

Паспорт об’єкту для будівництва
[2022-06-09]

Для початку нового будівництва необхідно отримати паспорт об’єкту в якому буде зазначена вичерпна інформація по самій будові. Информація яка зазначається

Детальніше...

Всі публікації та новини »

⇓ Відео стрічка компанії ⇓Усі відеозаписи компанії »


Актуальні правові звістки


⇓ Інші послуги ⇓


Перевірити забудовника >>


Оптимізація податку, законо


Антикорупційна програма !


Top