Замовити дзвінок
(044) 227-79-72
Київ, вул. Хорива 33
(096) 628-20-25
Главная » Перевірка забудовника

Перевірка забудовника

В Україні покупка житла на первинному ринку найчастіше здійснюється як інвестування в будівництво. Як і будь-яке інвестування – це ризик. Найчастіше великий ризик.

Сьогодні потенційних інвесторів на первинному ринку, як правило, хвилюють питання:
> чи буде об’єкт завершений в строк;
> чи буде він введений в експлуатацію;
> які гарантії захисту інвестицій Ви отримаєте.

Як показує аналіз ринку первинної нерухомості, в основному інвестиції в будівництво новостроя залучаються шляхом вступу інвесторів у житлово-будівельний кооператив, укладення попереднього договору купівлі-продажу квартири або вступу інвестора в фонд фінансування вкладів.

Разом з тим, не один з перерахованих вище способів інвестування в нерухомість не гарантує захисту внесених Вами грошових коштів.

Компанія Профконсалтінг Україна надає послуги:

  • з перевірки репутації забудовника, наявності у нього всіх дозвільних документів, містобудівних умов і цільового призначення земельної ділянки для будівництва;
  • з аналізу договорів про інвестування (сплату пайового внеску, попередньої купівлі-продажу квартири);
  • щодо участі в переговорах із забудовником / житлово-будівельним кооперативом / фондом фінансування будівництва з питань внесення змін до договору інвестування для максимального захисту інтересів інвестора.

Фахівці нашої компанії за останні 2 роки запобігли вкладення інвестицій в об’єкти новобудови, що не були добудовані або ще важливіше не введені в експлуатацію, на загальну суму близько 73 мільйонів гривень.

У випадку, якщо Ви сумніваєтеся в сумлінності забудовника або бажаєте по-максимуму убезпечити своє грошове вкладення звертайтеся до компанії Профконсалтінг України.

Замовити послугу по перевірці забудовника

*Проконсультуватися: 8 (096) 628-2025

Ми гарантовано захистимо Ваші інвестиції або будемо рекомендувати не вкладати кошти в будівництво об’єкта нерухомості, яке має високу ймовірність не добудувавши або НЕ ввести в експлуатацію.

 


Відкриття, реєстрація бізнесу ✍


Внесення зін у компанію, фірму!


Перевірити забудовника >>

⇓ Наші роботи ⇓⇓ Публікації та Новини ⇓

Відкриття рахунку у іноземному банку (або як сховати гроші за кордоном)
[2016-03-19]

Офіційна процедура відкриття депозиту в іноземному банку згідно чинного законодавсвства України складається з декількох етапів: 1. Відкриття валютного рахунка в

Детальніше...

Реєстрація компанії в офшорних зонах
[2016-02-08]

Офшором чи офшорною юрисдикцією вважається країна чи територія, в якій дохід зареєстрованих там компаній, що отримало поза межами кордонів( берегів)

Детальніше...

Категорійність сертифіката інженера-проектувальника
[2016-01-21]

Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.01.2014 року затверджено Зміни №8 до розділу 1 «Керівники, професіонали

Детальніше...

Всі публікації та новини »

⇓ Відео стрічка компанії ⇓Усі відеозаписи компанії »


Актуальні правові звістки


⇓ Інші послуги ⇓


Оптимізація податку, законо


Антикорупційна програма !


Top