Замовити дзвінок
(044) 227-79-72
Київ, вул. Хорива 33
(096) 628-20-25
Главная » Бізнес за кордоном

Бізнес за кордоном

Нинішня ситуація в податковому законодавстві змушує задуматися багатьох бізнесменів про зміну місця ведення свого бізнесу. Все частіше бачимо тенденцію реєструвати свій бізнес за кордоном і в офшорних зонах. Це дає силу-силенну переваг у сфері сплати податків і вигоди для самого бізнесу. У кожній країні існують свої способи залучення іноземців вести саме у них свій бізнес і вносити інвестиції. Хочеться згадати, що для певних видів бізнесу дуже важливо розташування самої компанії, оскільки в кожному регіоні є свої специфіки в асортименті сфер послуг, товарів і наявності підходящих контрагентів.

У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта. Нам потрібно лише знати яким бізнесом ви плануєте займатися, адже в кожній сфері є свої особливості. Так само нам потрібно розуміти ваші побажання у сфері оподаткування. Після чого наші фахівці зможуть підібрати оптимальну країну для відкриття вашого бізнесу з кращими умовами для його ведення та сплати податків.

Після чого ми скинемо вам запит-перелік необхідних документів для створення самої компанії і запустимо процес реєстрації вашого бізнесу за кордоном.

Звертайтеся до нас, і ми відповімо:
– відкриття фірми за кордоном
– як відкрити свій бізнес за кордоном
– купити бізнес за кордоном
– малий бізнес за кордоном
– власний бізнес за кордоном
– оподаткування малого бізнесу за кордоном
– плюси і мінуси роботи за кордоном
– відкриття банківських рахунків за кордоном

 


Відкриття, реєстрація бізнесу ✍


Внесення зін у компанію, фірму!


Перевірити забудовника >>

⇓ Наші роботи ⇓⇓ Публікації та Новини ⇓

Відкриття рахунку у іноземному банку (або як сховати гроші за кордоном)
[2016-03-19]

Офіційна процедура відкриття депозиту в іноземному банку згідно чинного законодавсвства України складається з декількох етапів: 1. Відкриття валютного рахунка в

Детальніше...

Реєстрація компанії в офшорних зонах
[2016-02-08]

Офшором чи офшорною юрисдикцією вважається країна чи територія, в якій дохід зареєстрованих там компаній, що отримало поза межами кордонів( берегів)

Детальніше...

Категорійність сертифіката інженера-проектувальника
[2016-01-21]

Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.01.2014 року затверджено Зміни №8 до розділу 1 «Керівники, професіонали

Детальніше...

Всі публікації та новини »

⇓ Відео стрічка компанії ⇓Усі відеозаписи компанії »


Актуальні правові звістки


⇓ Інші послуги ⇓


Оптимізація податку, законо


Антикорупційна програма !


Top