Замовити дзвінок
(044) 227-79-72
Київ, вул. Хорива 33
(096) 628-20-25

Компанія «ПрофКонсалтинг Україна»

“ПрофКонсалтинг Україна” – це група однодумців-професіоналів високого рівня, що мають глибокі знання та практичні навички в різних сферах діяльності (юридичної, фінансової, комерційної, технічної).

Наявність у компанії клієнтів з різних галузей бізнесу, а також активне і постійна співпраця з контролюючими органами дає нашим фахівцям можливість здобувати новий досвід і використовувати його в інших проектах.

Незалежно від того, хто виступає в ролі замовника – будь то фізична особа-підприємець або міжнародна група компаній, наші фахівці завжди чуйно й своєчасно реагують на запити клієнта, а наша консалтингова компанія націлена на побудову довірчих і плідних взаємин.

Фахівці нашої компанії, працюючи єдиною командою, забезпечують професійне, індивідуальне рішення завдань будь-якого рівня складності, що обумовлено не тільки творчим підходом до їх вирішення, а й використанням кращих ідей, прийомів юридичного інструментарію.

Саме ці якості є причиною того, що все більша кількість компаній звертаються за допомогою до фахівців нашої компанії.

Ключовими практиками нашої компанії “ПрофКонсалтинг Україна” є – податковий консалтинг, конкурентне (антимонопольне) право, судові спори, ліцензування, юридична експертиза, супровід операцій з нерухомістю, захист у кримінальному провадженні.

 


Відкриття, реєстрація бізнесу ✍


Внесення зін у компанію, фірму!


Перевірити забудовника >>

⇓ Наші роботи ⇓⇓ Публікації та Новини ⇓

Відкриття рахунку у іноземному банку (або як сховати гроші за кордоном)
[2016-03-19]

Офіційна процедура відкриття депозиту в іноземному банку згідно чинного законодавсвства України складається з декількох етапів: 1. Відкриття валютного рахунка в

Детальніше...

Реєстрація компанії в офшорних зонах
[2016-02-08]

Офшором чи офшорною юрисдикцією вважається країна чи територія, в якій дохід зареєстрованих там компаній, що отримало поза межами кордонів( берегів)

Детальніше...

Категорійність сертифіката інженера-проектувальника
[2016-01-21]

Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.01.2014 року затверджено Зміни №8 до розділу 1 «Керівники, професіонали

Детальніше...

Всі публікації та новини »

⇓ Відео стрічка компанії ⇓Усі відеозаписи компанії »


Актуальні правові звістки


⇓ Інші послуги ⇓


Оптимізація податку, законо


Антикорупційна програма !


Top